وکیل شرب خمر

وکیل شرب خمر (9)

با گروه عدالت نویسان در وقت و هزینه صرفه جویی کنید

وکیل شرب خمر

وکیل شرب خمر در تهران

 وکیل شرب خمر

 وکیل شرب خمر در جریان پرونده های مربوط به مشروبات الکلی می تواند بسیار موثر باشد و فعالیت های مختلفی را در جهت پیشبرد اهداف موکل خود انجام دهد؟ وکیل مشروبات الکلی چگونه می تواند از حقوق موکل خود دفاع کند و در جریان دادرسی حضور یابد؟ وکیل شرب خمر باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ وکیل شرب خمر را چگونه می توانیم بشناسیم و در مورد مسائل مختلف با او مشورت کنیم؟

 وکیل شرب خمر در جریان دادرسی پرونده های مربوط به مشروبات الکلی که دارای حساسیت بسیار زیادی هستند حضور می یابد تا از حقوق موکل خود دفاع کند و جریان دادرسی را به نفع احسن پیش ببرد. همانطور که میدانید شرب خمر جز آن دسته از جرایمی است که در شرع و دین اسلام مجازات های نسبتا سنگینی بریان در نظر گرفته شده است. وکیل شرب خمر می تواند با استناد به مفاد قانونی و دانش حقوقی که دارد مجازات مرتکبان را تا حد زیادی کاهش دهد و به آنها کمک کند تا کمتر دچار آسیب و ضرر و زیان ناشی از جرم شرب خمر شوند.

مسئله ای که شاید در جریان پرونده های شرب خمر باعث شود افراد دچار مشکل شوند و نتوانند وکیل شرب خمر حرفه ای را پیدا کنند آن است که تعداد وکلای پایه یک دادگستری در اطراف افراد مختلف بسیار زیبا است و همین موضوع باعث می شود تا انان نتوانند در جریان پرونده هایی که درگیر آن هستند یک وکیل متخصص و حرفه ای در این زمینه را پیدا کند و دچار مشکلات فراوانی می شوند.

اگر شما می خواهید بهترین وکیل شرب خمر در تهران را پیدا کنید و از خدمات حقوقی آن استفاده کنید به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید تا تمامی مسائلی که باید در رابطه با این موضوع بدانید را به شما معرفی کنیم و در مورد آن صحبت کنیم.

 وکیل شرب خمر به چه کسی گفته می شود؟

 وکیل شرب خمر ه کسی گفته می شود که دارای تخصص و مهارت رد زمینه پرونده های مربوط به خوردن مشروبات الکلی است و در این زمینه تخصص دارد. شاید هنگامی که در مورد وکیل شرب خمر صحبت می کنیم برخی با خود فکر کنند که تخصص وکلای پایه یک دادگستری به مدرک دانشگاهی آنها مرتبط است و آنان باید دوره های تئوری را بگذرانند اما حقیقت آن است که تخصص وکلا در کشور ما در دانشگاه ها و به صورت تئوری تعیین نمی شود بلکه بر اساس تجربه این مهارت ها بدست می آیند.

همه ما به خوبی می دانیم که هنگامی که کارهای مختلف ره به متخصصان امور میسپاریم امکان موفقیت و پیشبرد این کارها بسیار بیشتر است و همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از افراد ترجیح دهند که کارهای مختلف خود را به متخصص ان امور بسپارند تا علاوه بر اینکه در مدت زمان کوتاهتری انجام شوند امکان شکست انها نیز کاهش یابد. وکیل شرب خمر کسی است که به عنوان یک متخصص حقوقی رد جریان پرونده های مربوط به مشروبات الکلی می تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

 وکیل شرب خمر در سال های اخیر توانسته است موفقیت های بسیاری زیادی را به خود اختصاص دهد. بنابراین کاملا طبیعی است که تعداد طرفداران این وکیل روز به روز افزایش پیدا کند و همه به دنبال استفاده از خدمات حقوقی وکیل شرب خمر باشند.

 وکیل شرب خمر با دیگر وکلای دادگستری تفاوت دارد و نمی توان مهارت ها و تخصص های این وکیل را با دیگر افرادی که در زمینه این پرونده فعالیت می کنند یکسان کرد. در حالت کلی شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر وکیل دادگستری دارای تجربیات مختلفی در زمینه های گوناگونی است و میزان مهارت او بر اساس همین تجربیات مشخص می شود.

 وکیل شرب خمر سال های زیادی را در زمینه پرونده های مربوط به مشروبات الکلی فعالیت کرده است و به خوبی می داند که باید در زمینه چنین پرونده هایی چه اقدامی انجام داد. این وکیل متخصص با تکیه بر تجربیاتی که دارد می تواند کوتاه ترین راه ها و بهترین راه های میانبر برای به نتیجه رساندن پرونده های مربوط به شرب خمر را پیدا کند و به موکلان خود معرفی کند.

 وکیل شرب خمر با تمامی ادله اثبات و دلایل مختلف به نتیجه رساندن پرونده های گوناگون مشروبات الکلی آشنایی دارد و هنگامی که برای دفاع از حقوق موکل خود در دادگاه حضور می یابد با استفاده از فن مذاکره و ادله اثبات دعوی از حقوق موکلان خود دفاع می کند و در کوتاهترین زمان ممکن آنها را به نفع موکل خود به نتیجه می رساند.

 وکیل شرب خمر باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

 وکیل شرب خمر باید دارای ویژگی ها و تخصص های مختلفی باشد تا بتوان به او اعتماد کرد جریان پرونده خود را به او واگذار کرد. تا اینجا با تعریف وکیل شرب خمر آشنا شدیم و تمامی مسائلی را که باید در مورد وکیل شرب خمر میدانستیم را تا حد زیادی  معرفی کردیم اما به نظر شما اصلا یک وکیل شرب خمر باید دارای چه ویژگی ها و خصوصیاتی باشد؟ آیا شما میدانید که وکیل شرب خمر حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند از حقوق موکلان در جریان دادرسی دفاع کند؟

پاسخ به تمامی سوال ها برای کسانی که به وکیل شرب خمر احتیاج دارند دارای اهمیت بسیار زیادی است. به همین علت ب طور کلی به خصوصیات مختلف وکیل شرب خمر اشاره می کنیم تا با آنها آشنا شوید و بتوانید بهترین وکیل را در این زمینه انتخاب کنید:

 وکیل شرب خمر باید دارای تحصیلات حقوقی باشد و پروانه وکالت داشته باشد تا بتوان قرارداد وکالت را با او منعقد کرد. وکیل شرب خمر می تواند بر اساس تخصص و ها و توانایی هایی که دارد به موکل خود کمک کند تا رذ جریان پرونده ای که با ان درگیر است احتمال موفقیتش افزایش پیدا کند. این موضوع را فراموش نکنید که وکیل شرب خمر که پروانه وکالت او زمانش گذشته باشد نمی تواند وکالت پرونده های شما را بر عهده گیرد و برای انعقاد قرارداد با او اقدام کنید.

وکیل شرب خمر باید دارای صبر و حوصله فراوان باشد و جریان پرونده های مراجعان خود را در جلسات مشاوره حقوقی به بهترین نحو ممکن مورد بررسی قرار دهد. برخی از وکلای دادگستری دارای صبر و حوصله کافی نیستند و همین موضوع باعث می شود تا جریان پرونده به خوبی پیش نرود و. امکان شکست موکل در جریان پرونده افزایش پیدا کند. وکیل شرب خمر دارای شغل بسیار حساسی است و پرونده هایی که با ان درگیر است نیز دارای شرایط نسبتا پیچیده ای هستند و این وکیل حرفه ای باید بتواند با دقت و حساسیت بالا موضوع پرونده را بررسی کند تا راه حلی مناسب برای رفع مشکل آن پیدا کند.

 وکیل شرب خمر باید دارای فن مذاکره باشد. وکیلی که در دادگاه حضور می یابد و قصد دفاع از موکلان خود را دارد باید از ادله اثبات و مباحث قانونی مختلف برای دفاع از حقوق موکلان خود استفاده کند تا بتواند میزان مجازات های آنان را به حداقل ترین حالت ممکن کاهش دهد. وکیل متخصصی که دارای فن مذاکره نباشد نمی تواند از تضییع حقوق موکلان خود جلوگیری کند و همین موضوع باعث می شود تا جریان دادرسی پرونده های آنها با مشکلات فراوانی روبرو شود.

از دیگر ویژگی های وکیل شرب خمر آن است که این وکیل حرفه ای می تواند در جلساتی که موکل او نمی تواند حضور یابد با وکالت نامه ای که از جانب موکلش دارد به راحتی حضور یابد و از حقوق او دفاع کند. امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری که دارند و درگیری های نسبتا مختلفشان نمی توانند به راحتی در جلسات دادگاه و دیگر جلسات دادرسی حضور یابند و عدم حضور افراد در این جلسات باعث می شود تا جریان پرونده عقب بیفتد و مشکلات نسبتا زیادی برای افراد ایجاد شود. یک وکیل شرب خمر حرفه ای برای پیشبرد اهداف موکل خود می تواند در این جلسات شرکت کند.

 چگونه تمایز میان بهترین وکیل شرب خمر را با دیگر افراد پیدا کنیم؟

یکی از سوالات اساسی و بسیار مهمی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کند و باعث بوجود آمدن درگیری های ذهنی متعددی برای افراد شود آن است که اصلا در شهر بزرگی چون تهران که تعداد زیادی وکیل دادگستری در آن حضور دارد چگونه می توان وکیل شرب خمر را پیدا کرد؟ آیا پیدا کردن بهترین وکیل شرب خمر کار سختی است؟ وجه تمایز وکیل شرب خمر با دیگر وکلا چه چیزی است و چگونه می توان این وجه تمایز را پیدا کرد؟

 وکیل شرب خمر با دیگر وکلای دادگستری دارای تفاوت های بسیار زیادی است که نمیتوان آنها را نادیده گرفت. از جمله تفاوت های میان وکیل شرب خمر با دیگر وکلا آن است که این وکیل حرفه ای و متخصص سال های زیادی را به پژوهش در زمینه پرونده های شرب خمر و بررسی جوانب حقوقی و کیفری این جرم پرداخته است و حتی به صورت عملی برای سروسامان دادن به جریان چنین پرونده هایی در دادگاه نیز حضور یافته است. اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که می خواهید بهترین وکیل شرب خمر را انتخاب کنید بهتر است در ابتدا تحقیقات اولیه در این زمینه را انجام دهید.

تحقیقات افراد در زمینه پرونده های مربوط به شرب خمر و پیدا کردن یک وکیل مناسب در این زمینه باعث می شود تا انان بتوانند با دید نسبتا روشن تری برای انعقاد عقد وکالت دست به کار شوند و بهترین وکیل در این زمینه را پیدا کنند. برای پیدا کردن وکیل شرب خمر معمولا به افراد توصیه می شود که به سراغ افرادی بروند که در گذشته جریان پرونده خود را به وکیل مورد نظر شما سپرده اند. این افراد به خوبی می توانند شما را در این زمینه کمک کنند و در مورد میزان توانایی های وکیل شرب خمر راهنمایی های لازم را به افراد ارائه دهند. وکیل شرب خمر معمولا به تمامی موکلان خود این اجزاه را می دهد تا در جلسات مشاوره حقوقی شرکت کنند و سوالات خود را بپرسند و ابهامات ذهنی آنها برطرف شود.

از اساسی ترین ویژگی هایی که وکیل شرب خمر باید داشته باشد، رازداری است. وکیل شرب خمر باید بتواند اسرار شخصی موکل خود را حفظ کند و به هیچ عنوان آنها را فاش کند؛ چرا که باعث ایجاد آسیب و ضرر و زیان مادی و معنوی به موکل خود می گردد و این برخلاف تعهدات یک وکیل است.

 وکیل شرب خمر و راه های مشورت کردن با او

برای اینکه با.آن از راهنمایی های وکیل شرب خمر استفاده کرد باید این توانایی را پیدا کرد که با او مشورت های لازم را انجام داد. وکیل شرب خمر با هدف ایجاد آگاهی و اطلاع رسانی به موکلان خود معمولا جلسات مشاوره حقوقی تشکیل می دهد و در این جلسات به بررسی مسائل پیرامون مربوط به موضوع نوشیدن مشروبات الکلی می پردازد و آنها را به صورت دقیق مورد بررسی قرار می دهد تا راه حلی مناسب برای حل مشکلات مربوط به پرونده را پیدا کند.

 وکیل شرب خمر معمولا سعی می کند تا قبل از وقوع جرایم مختلف راه هایی برای جلوگیری از وقوع جرم را معرفی کند اما مسئله ای که وجود دارد آن است که برخی از افراد هیچ اطلاع دقیق در مورد این مسائل ندارند و حت ینمی داند که چگونه باید به وکیل شرب خمر مراجعه کنند تا مشکل آنها مورد حل و فصل توسط یک فرد متخصص قرار گیرد.

 وکیل شرب خمر این توانایی را دارد تا زا راه های مختلفی به ارائه خدمات مشاوره حقوقی بپردازد. یکی دیگر از راه هایی که می توان با وکیل شرب خمر ارتباط برقرار کرد آن است که به صورت اینترنتی و انلاین با این وکیل متخصص ارتباط برقرار کرد.

افراد می توانند در هر زمان و مکانی که هستند با وکیل شرب خمر تماس بگیرند و به صورت تلفنی سوالات حقوقی خود را از او بپرسند و بخواهند تا به صورت غیر حضوری راهی ساده و مطمئن برای جریان پرونده آنها پیدا کند. یک وکیل شرب خمر می توانید از طریق فضای مجازی و اینترنتی هم به ارائه خدمات حقوقی بپردازد. وکیل شرب خمر در هر زمان و مکانی در کنار شما است و می تواند بهترین و حرفه ای ترین مهارت های خود  را در اختیار موکلان خود قرار دهد. برخی از افراد با خود فکر می کنند تا زمانیکه با وکیل شرب خمر قرارداد وکالت را منعقد نکنند به هیچ عنوان نمی توانند از مشاوره های ر استفاده کنند و این در حالتی است که همه افراد حتی کسانی که دارای قرارداد وکالت نباشند هم می توانند با وکیل شرب خمر ارتباط برقرار کنند و سوالات خود را بپرسند.

تمامی کسانی که به دفتر وکالت وکیل شرب خمر مراجعه می کنند این اختیار قانونی را دارند تا بدون انکه نگران مسئله ای باشند و زا موضوعی هراس داشته باشند به راحتی سوالات خود را از وکیل شرب خمر بپرسند و به راحتی راهی مناسب را برای حل مشکلات پرونده های شرب خمر پیدا کنند. وکیل شرب خمر می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات افراد را به روشی مناسب خل کنند.

 دستمزد وکیل شرب خمر

 وکیل شرب خمر یکی از بهترین و متخصص ترین کسانی است که می تواند در جریان دادرسی پرونده های شرب خمر بهترین و تخصصی ترین خدمات حقوقی را ارائه دهد و. از حقوق موکلان خود دفاع کند. وکیل شرب خمر نیز همانند بسیاری از وکلای دیگر باید حق الزحمه خود را دریافت کند و با تکیه بر تخصص و مهارت هایی که دارد جریان پرونده های مختلف را به بهترین نحو ممکن پیش ببرد. مسئله ای که وجود دارد  آنست که وکیل شرب خمر هزینه ای را دریافت می کند که بر اساس میزان حساسیت پرونده حقوقی سنجیده می شود.

 وکیل شرب خمر در جریان پرونده هایی که در طی آنها به فعالیت میپردازد، هزینه های مختلفی را دریافت می کند و نمی توان گفت که این هزینه ها در اکثر موارد یکسان است. برای آنکه بتوانید ر د مورد دستمزد وکیل شرب خمر اطلاعات جامع و کاملی بدست آورید به شما توصیه می کنیم در اسرع وقت به دفتر وکالت وکیل شرب خمر مراجعه کنید تا جریان پرونده شما به بهترین نحو ممکن مورد بررسی قرار گیرد و راه حلی مناسب برای آن پیدا شود.

هزینه وکیل شرب خمر بر اساس مسائل مختلفی سنجیده می شود. یکی از مهم ترین مسائل مربوط به تخمین دستمزد وکیل شرب خمر، موضوع پرونده و میزان توانایی ها و تجربیات وکیل شرب خمر است. هرچقدر که میزان توانایی وکیل شرب خمر بیشتر باشد کاملا طبیعی است که میزان موفقیت پرونهده نیز افزایش پیدا می کند. از طرفی دیگر هرچقدر که میزان تجربه وکیل شرب خمر کمتر باشد هم امکان پیشبرد اهداف پرونده به همان اندازه کاهش می یابد. با وجود این تفاسیر به خوبی می توان به این موضوع پی برد که دستمزد وکلای مختلف در زمینه پرونده های مربوط به شرب خمر با یک دیگر متفاوت است.

 وکیل شرب خمر در تهران

 در تهران تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری مشغول فعالیت هستند که بسیاری از آنها ممکن است توانند وکالت پرونده های مربوط به شرب خمر را بر عهده گیرند اما مسئله ای که وجود دارد آن است که هر وکیلی نمی تواند در جریان پرونده های مربوط به شرب خمر توانایی نسبتا زیادی داشته باشد و جریان پرونده را با موفقیت روبرو کند. در هر صورت برای آنکه بتوان در جریان پرونده های مربوط به شرب خمر به موفقیت دست پیدا کرد باید از وکیلی متخصص در این زمینه استفاده کرد مکه دارای تجربیات موفقیت آمیزی در این زمینه باشد.

اگر شما به دنبال کسی هستید که به شما یا اطرافیانتان کمک کند که در جریان پرونده های مربوط به شرب خمر با موفقیت روبرو شوید به شما توصیه می کنیم که رد کوتاهترین زمان ممکن به سراغ وکیل شرب خمر در گروه وکلای عدالت نویسان بروید. گروه وکلای عدالت نویسان یکی از بهترین و متخصص ترین موسسات حقوقی است که می تواند به شما کمک کند که د رکوتاهترین زمان ممکن به نتایج نسبتا مساعدی در جریان دادرسی پرونده های مربوط به شرب خمر دست پیدا کند.

 وکیل شرب خمر در تهران خدمات مختلف حقوقی ارائه می دهد. یکی از بهترین خدمات وکیل شرب خمر آن است که می تواند به صورت فوری و از طریق غیر حضوری به ارائه خدمات حقوقی بپردازد و شما را در زمینه ها مختلف کمک کند.

نحوه اثبات جرم توسط وکیل شرب خمر

 دادگاه می‌تواند از شهود به‌طور انفرادی تحقیق نماید و برای عدم ارتباط شهود با یکدیگر و یا با متهم اقدام لازم را انجام دهد و بعد ‌از تحقیقات انفرادی برحسب درخواست متهم یا مدعی خصوصی یا با نظر خود مجدداً به صورت انفرادی یا جمعی به کمک وکیل شرب خمر از شهود تحقیق نماید.

قطع کلام شهود در هنگام ادای شهادت ممنوع است. هر یک از اصحاب دعوی و دادستان می‌توانند سؤالات خود را با اذن دادگاه مطرح کنند. شهود نباید پس از ادای شهادت بدون اذن دادگاه متفرق شوند.

وقت جلسه ‏ای که برای استماع شهادت تعیین می‌شود، باید از قبل به اطلاع دادستان و طرفین یا وکلای آنان برسد. حضور این اشخاص در هنگام استماع شهادت ضروری نیست، ولی می‌توانند صورتمجلس ادای شهادت را ملاحظه کنند.

تقاضای سوگند قابل توکیل است و وکیل در دعوی می‌تواند در صورتی که در وکالتنامه تصریح شده باشد، طرف را سوگند بدهد، اما سوگند یاد کردن قابل توکیل نیست و وکیل نمی‌تواند به جای موکل سوگند یاد کند.

در مواردی که مطابق قانون فصل خصومت یا اثبات دعوی با سوگند محقق می‌شود، هر یک از اصحاب دعوی می‌تواند از حق سوگند خود استفاده کند. در حق‌الناس، سوگند متهم منوط به مطالبه صاحب حق است و دادگاه بدون مطالبه صاحب حق نمی‌تواند متهم را سوگند دهد.

سوگند به درخواست اصحاب دعوی، مطابق قرار دادگاه و نزد قاضی به‌عمل می‌آید. در قرار دادگاه، موضوع سوگند و شخصی که باید سوگند یاد کند، تعیین می‌شود. صورتمجلس ادای سوگند به امضای قاضی و طرفین دعوی می‌رسد.

هرگاه شخصی که باید سوگند یاد کند، به دلیل عذر موجه، نتواند در دادگاه حاضر شود، قاضی می‌تواند وقت دیگری برای سوگند معین کند یا خود نزد وی حاضر شود و در آن محل، سوگند را استماع کند و یا استماع آن را به قاضی دیگری نیابت دهد.

 وکیل شرب خمر و ترتیب رسیدگی

دادگاه پس از تشکیل جلسه و اعلام رسمیت آن، ابتدا در مورد شخص متهم به‌شرح مواد (۱۹۳) و (۱۹۴) این قانون اقدام و سپس به دیگر اشخاصی که در دادرسی شرکت دارند، اخطار می‌نماید در موقع محاکمه برخلاف حقیقت، وجدان، قوانین، ادب و نزاکت سخن نگویند، آنگاه رسیدگی را شروع می‌کند.

رسیدگی در دادگاه به‌صورت ترافعی و به ترتیب زیر انجام می‌شود:

قرائت کیفرخواست توسط منشی دادگاه یا استماع عقیده دادستان یا نماینده وی در مواردی که طبق قانون، پرونده با بیان ادعای شفاهی در دادگاه مطرح شده است. استماع اظهارات و دلایل دادستان یا نماینده وی که برای اثبات اتهام انتسابی ارائه می‌شود. استماع اظهارات شاکی یا مدعی خصوصی که شخصاً یا از سوی وکلای آنان بیان می‌شود. پرسش از متهم راجع به قبول یا رد اتهام انتسابی و استماع دفاعیات متهم و وکیل او، که عیناً توسط منشی در صورتمجلس قید می‌شود. در صورت انکار یا سکوت متهم یا وجود تردید در صحت اقرار، دادگاه شروع به تحقیقات از متهم می‌کند و اظهارات شهود، کارشناس و اهل خبره‏ای که دادستان یا شاکی، مدعی خصوصی، متهم و یا وکیل آنان معرفی می‏کنند، استماع می‌نماید.

بررسی وسایل ارتکاب جرم و رسیدگی به سایر ادله ابرازی از سوی طرفین و انجام هر نوع تحقیق و اقدامی که دادگاه برای کشف واقع، ضروری تشخیص می‌دهد. هرگاه متهم به‌طور صریح اقرار به ارتکاب جرم کند، به‌طوری که هیچ‌گونه شک و شبهه ‏ای در اقرار و نیز تردیدی در صحت و اختیاری ‌بودن آن نباشد، دادگاه به استناد اقرار، رأی صادر می‌کند. دادگاه باید خلاصه اظهارات دادستان یا نماینده وی و عین اظهارات طرفین، شهود، کارشناس و اهل‌خبره را در صورتمجلس درج کند.

دادگاه علاوه بر رسیدگی به ادله مندرج در کیفرخواست یا ادله مورد استناد طرفین، هرگونه تحقیق یا اقدامی که برای کشف حقیقت لازم است را با قید جهت ضرورت آن انجام می‌دهد.

هرگاه در حین رسیدگی، جرم دیگری کشف شود که بدون شکایت شاکی قابل تعقیب باشد، دادگاه بدون ایجاد وقفه در جریان رسیدگی، حسب مورد، موضوع را به دادستان یا رییس حوزه قضایی مربوط اعلام می‌کند.

در پرونده‌ای که دارای متهم اصلی، شریک و معاون است و همه در دادگاه حاضرند، تحقیقات از متهم اصلی شروع می‌شود.

هرگاه در پرونده‏ای، متهمان متعدد باشند و یا متهم اصلی، شریک و معاون داشته باشد، حتی اگر به یک یا چند نفر از آنان دسترسی نباشد، دادگاه مکلف به رسیدگی و صدور رأی است، مگر اینکه رسیدگی غیابی جایز نباشد و یا نسبت به برخی از متهمان به هر دلیل نتوان رأی صادر کرد. در این‌صورت، دادگاه پرونده را نسبت به این متهمان مفتوح نگه می‏دارد.

 یک پرونده عینی با حضور وکیل شرب خمر شرب خمر

از کلانتری به معاون محترم دادستان دادسرای عمومی و انقلاب قزوین گزارشی مبنی بر اینکه مامورین گشتی این یگان در حین انجام وظیفه و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی شخصی به هویت ……… را به همراه یک دوچرخه سرقتی و مقدار یک لیتر مشروبات الکلی دست ساز دستگیر و پس از کسب تکلیف است قاضی محترم کشیک شب گذشته در یگان تحت نظر و اظهارات اولیه و سابقه کیفری نامبرده از پلیس آگاهی استعلام و مدارک هویتی وی ضمن سابقه می باشد نمونه‌ای از مشروبات الکلی مکشوفه جهت تعیین میزان الکل به آزمایشگاه ارسال که تاکنون نتیجه واصل نگردیده لیکن  متهم به همراه پرونده قضایی متشکل در معیت مامور بدرقه جهت کسب تکلیف و صدور اوامر مقتضی به حضور معرفی و ارسال می گردد.

پیرو حضور متهم در دادسرا تحقیقات مقدماتی آغاز و اظهارات وی اخذ می گردد.

برابر گزارش مامورین و مستندات جمع آوری شده توسط وکیل شرب خمر اقدام به حمل و نگهداری مقدار یک لیتر مشروبات الکلی دست ساز و شرب خمر در ایام ماه مبارک رمضان نموده ای چه دفاعی دارد؟

ج-بله قبول دارم که مقدار مشروبات الکلی دست ساز از بنده کشف گردیده و برای شیرینی دادن به دوستانم جهت اعزام به خدمت از فردی به نام امیرعلی در دبیرستان خریداری کرده ام ولی مشروح مشروبات الکلی استفاده نکرده ام. حاضرم از من تست بگیرید و شرب خمر نکرده ام.

بنابر اطلاع واصله حدود یک ماه پیش نیز به اتهام سرقت توسط مامورین دستگیر و به دادسرا اعزام شده اید محکومیت خود را شرح دهید؟

جمله در موضوع سرقت مادرم برای من فیش حقوقی گذاشت و آزاد شدم و مدت یک سال حبس تعلیقی دارم

س-برابر در خصوص سرقت دوچرخه در حوزه استحفاظی چه دفاعی دارید و دوچرخه مکشوفه از شما متعلق به چه کسی بوده و از کجا سرقت کرده اید؟

ج-بنده است و سرقت دوچرخه انجام ندادم و این دوچرخه ای هم که الان دست من میباشد متعلق به دوستم به نام مهرداد ساکن شهرک مهدیه می باشد و سرقتی نیست.

صدور قرار کفالت:

در تاریخ ۱۳/۲/۹۷ وقت فوق العاده شعبه دوازدهم دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان قزوین به تصدی امضا کننده ذیل تشکیل و پرونده کلاسه تحت نظر قرار گرفت با عنایت به محتویات پرونده مبادرت به اتخاذ تصمیم به شرح زیر می گردد

در خصوص اتهام ……… مبنی بر نگهداری مشروبات الکلی دست ساز با استناد به بند ج ماده ۲۱۷ و ماده ۲۵۰ قانون آیین دادرسی کیفری قرار کفالت با وجه الکفاله به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵۰ ریال از حالا تا ختم دادرسی و اجرای رای صادر و اعلام می شود در صورت معرفی کفیل و صدور قرار قبولی کفالت متهم آزاد و الا بازداشت باشد در صورت بازداشت متهم میتواند بر اساس ماده ۲۲۶ قانون مذکور ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ ابلاغ قرار نسبت به اصل قرار منتهی به بازداشت یا عدم پذیرش کفیل اعتراض کند.

پیرو صدور قرار تامین کیفری مفاد قرار به متهم تفهیم و ابلاغ می گردد و وی اظهار می کند کفیل معرفی می کنم.

معرفی کفیل توسط وکیل شرب خمر:

پیرو صدور قرار تامین کیفری با معرفی کفیل از طرف قرار قبولی کفالت صادر میگردد متن قرار بدین شرح است

نظر به اینکه در خصوص آقای …… به اتهام نگهداری مشروبات الکلی دست‌ساز قرار کفالت با وجه الکفاله به مبلغ۰۰۰/۰۰۰/۱۵۰ ریال صادر شده است در تاریخ فوق کانون صدیقه فرزند حسن دارای شماره ملی

۰۰۰ ش ش ۱۷صادره از قزوین متولد ۱۳۵۸ شغل خانه دار ساکن استان قزوین شهرستان قزوین اسماعیل آباد ۰۰۰ با ارائه کارت ملی احراز شده در این شعبه حاضر و با ارائه سایر مدارک شامل فیش حقوقی اظهار می‌دارد که کفالت متهم

مذکور را می‌پذیرم و متعهد می‌شوم با ابلاغ از طرف مرجع قضایی در مهلت قانونی او را حاضر و معرفی کنم در غیر اینصورت وجه الکفاله را بپردازم

مفاد مواد ۲۲۴ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری به وکیل تفهیم شد وی اظهار داشت شرایط کفالت را فهمیدم نشانی اعلام شده محل اقامت اینجانب است در صورت تغییر آن مراتب را اعلام خواهم نمود

با توجه به این که هویت و ملائت کفیل محرز است قرار قبولی کفالت صادر می شود و متهم آزاد شود

پیرو دستور دادیار مایع مشکوکی که متهم با خود حمل می‌کرده است جهت آزمایش با آزمایشگاه ارسال می گردد اظهار نظر آزمایشگاه: با توجه به نتایج حاصل از آزمایشات به عمل آمده

نمونه ارسالی از نظر ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مایع الکلی با درجه الکلی ۴۳ محسوب می گردد.

قرار جلب به دادرسی و منع تعقیب به کمک وکیل شرب خمر

پرونده کلاسه ۹۷۰۹۹۸۲۸۱۵۲۰0۲۸۹ شعبه دوازدهم دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان قزوین قزوین تصمیم نهایی شماره ۹۷۰۹۹۷۲۸۱۵۲۰۰۴۱۱پیرو تحقیقات به عمل آمده و بازجویی های انجام شده از مشتکی عنه: آقای ……. ه نشانی …….اتهام ها:۱-سرقت دوچرخه ۲-نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به تاریخ فوق در وقت فوق العاده جلسه شعبه دوازدهم دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قزوین به تصدی امضا کننده ذیل تشکیل و پرونده کلاسه فوق الذکر تحت نظر است شعبه دادیاری با ملاحظه محتویات پرونده ختم تحقیقات مقدماتی را اعلام و به شرح زیر مبادرت به صدور قرار می نماید

در خصوص اتهام ………. دایر و نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به میزان یک لیتر به ارزش عرفی هر لیتر ۵۰ هزار تومان موضوع گزارش مرجع انتظامی با توجه به تحقیقات معموله و نظر به ادله ذیل ۱-گزارش مرجع انتظامی و صورتجلسه کشف مشروبات الکلی از متهم ۲-نتیجه آزمایش انجام شده بر نمونه ارسالی به آزمایشگاه که حکایت از الکلی بودن مایع کشف شده دارد ۳-اقرار صریح و مقرون به قرائن متهم بزه انتسابی به متهم را محرز و مسلم دانسته و ضمن انطباق عمل ارتکابی وی با ماده ۷۰۲ از کتاب پنجم تعزیرات مستند به ماده ۲۶۵ قانون آیین دادرسی کیفری قرار جلب به دادرسی مشارالیه را صادر و اعلام می نماید قرار صادره پس از موافقت دادستان محترم قطعی می باشد.

در خصوص دیگر اتهام متهم فوق دایر بر سرقت دوچرخه موضوع گزارش مرجع انتظامی نظر به انکار متهم و اعلام اینکه دوچرخه از فردی به نام مهرداد گرفته است که حساب گزارش مرجع انتظامی با ارائه فاکتور خرید دوچرخه تحویل مالک آن شده است دادیاری به لحاظ فقد ادله اثباتی و مالا عدم احراز وقوع بزه انتسابی مستندا به ماده ۲۶۵ قانون آیین دادرسی کیفری قرار منع تعقیب  صادر و اعلام میگردد قرار منع تعقیب صادر شده پس از موافقت دادستان قطعی می باشد.

متعاقب صدور قرار جلب به دادرسی و با تایید دادستان کیفرخواست صادر می گردد.

پیرو صدور قرار جلب به دادرسی در خصوص اتهام نگهداری مشروبات الکلی دست ساز کیفرخواست در خصوص متهم صادر می گردد.

متن کیفر خواست بدین شرح است ریاست محترم دادگاه حوزه قضایی شهرستان قزوین سلام علیکم: آقای ….. شماره ملی… شغل نقاش ساختمان میزان تحصیلات دوم‌دبیرستان مجرد فاقد سوابق کیفری مقیم قزوین با معرفی کفیل آزاد متهم است به نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به میزان یک لیتر به ارزش عرفی هر لیتر ۵۰ هزار تومان با توجه به دلایل ذیل:

۱-گزارش مرجع انتظامی و صورتجلسه کشف مشروبات الکلی از متهم ۲-نتیجه آزمایش انجام شده بر نمونه ارسالی به آزمایشگاه که حکایت از الکلی بودن مایع کشف شده دارد ۳-اقرار صریح و مقرون به قرائن متهم لذا با استناد به ماده ۲۶۵ قانون آیین دادرسی کیفری مصوب ۹۲ و با التفات به ماده ۷۰۲ از کتاب پنجم تعزیرات درخواست صدور حکم مجازات وی می‌شود

تاریخ وقوع جرم سال ۹۷ و محل آن قزوین می باشد ارجاع پرونده به شعبه ۱۰۶ دادگاه کیفری دو شهر قزوین پس از ارجاع پرونده به شعبه و احراز تکمیل بودن پرونده برای تاریخ ۲۰/۵/۹۷ وقت رسیدگی تعیین می گردد.

جلسه رسیدگی با حضور وکیل شرب خمر :

تاریخ ۲۰/۵/۹۷ در وقت رسیدگی جلسه دادگاه کیفری ۲ قزوین به تصدیق امضا کننده در ذیل تشکیل و پرونده شماره فوق تحت نظر است نتیجه ابلاغ وقت رسیدگی به دادستان محترم مشخص نمی باشد متهم آقای ….. حضور دارد و نماینده محترم دادستان در جلسه حضور ندارد دادگاه حضور نماینده محترم دادستان را ضروری نمی‌دانند دادگاه خطاب به متهم هویت شما در پرونده منعکس شده است نیازی به معرفی مجدد نیست

مقررات ماده ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری برایتان قرار می گردد مواظب اظهارات خود باشید در موقع محاکمه بر خلاف حقیقت وجدان و قوانین و ادب و نزاکت سخن نگویید حق تقاضای تعیین وکیل دارید-متهم چهار داشت از مقررات ماده یا شده مطلع شدم هر وقت اقامتگاه خود را تغییر دادند و اطلاع می‌دهم

آواز به اظهارات خود هستند تمایل بهترین وکیل ندارم دادگاه خطاب به متهم حسب محتویات پرونده تمام شما دایر بر نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به میزان یک لیتر برایتان قرائت و به شما تقدیم می‌گردد چه دفاعی دارید؟

متهم: قبول دارم بنده مشروب جهت استفاده خودم خریده بودم ولی استفاده از آن نکرده ام دادگاه: اتهام شما به شرح فوق مجدداً برایتان راحت و به شما تقدیم می گردد آخرین دفاع تان چیست متهم: دفاعیات همان چیزی بود که بیان شد دفاع دیگری ندارم دادگاه در پایان جلسه بررسی محتویات پرونده ختم رسیدگی را اعلام و با استعانت از خداوند متعال مبادرت به صدور رای می نماید.

رای دادگاه:

در خصوص اتهام ……. ۱۹ ساله نقاش ساختمان ساکن ….. مسلمان و ایرانی دایر بر نگهداری مشروبات الکلی دست ساز به میزان یک لیتر با عنایت به گزارش مرجع انتظامی،نتیجه آزمایش انجام شده بر روی نمونه ارسالی،اقرار متهم در جلسه دادرسی و سایر قرائن و امارات موجود در پرونده بزهکاری از محرز و مسلم بوده و عمل ارتکابی منطبق با ماده ۷۰۲ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی لذا محکمه متهم موصوف را به تحمل ۶ ماه حبس و ۲۵ ضربه شلاق و پرداخت مبلغ سه میلیون و پانصد هزار تومان معادل ۵ برابر ارزش و عرفی مشروبه مکشوفه محکوم می نماید و در اجرای ماده ۴۶ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ اجرای مجازات حبس را به مدت یکسال تعلیق می نماید رای صادره حضوری محسوب و ظرف مهلت ۲۰ روز پس از ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی در محاکم تجدیدنظر استان قزوین می باشد.

مقالات حقوقی:

وکیل دعاوی پیمانکاری

وکیل وصول مطالبات

وکیل ثبتی

وکیل اثبات مالکیت

وکیل مالیات بر ارث

وکیل صدور حکم حجر

وکیل سرقت

وکیل خیانت در امانت

وکیل فرهنگ و رسانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با وکیل

09124857572

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید
×