وکیل جرایم زیست محیطی

وکیل جرایم زیست محیطی (4)

با گروه عدالت نویسان در وقت و هزینه صرفه جویی کنید

وکیل جرایم زیست محیطی

 وکیل جرایم زیست محیطی

وکیل جرایم زیست محیطی را چگونه باید پیدا کنیم و جریان پرونده خود را به او واگذار کنیم؟ وکیل جرایم زیست محیطی باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا بتوان به او اعتماد کرد و جریان پرونده های خود را به او واگذار کرد؟ آیا شما نیز تاکنون به دفتر وکالت وکیل جرایم زیست محیطی مراجعه کرده اید؟ بهترین وکیل جرایم زیست محیطی در تهران را باید از کجا پیدا کنیم؟ آیا یک موسسه حقوقی معتبر می تواند برای پیدا کردن بهترین وکیل جرایم زیست محیطی به ما کمک کند تا عملکرد خوبی داشته باشیم؟ وکیل جرایم زیست محیطی دارای چه توانایی هایی است و چگونه می تواند به موکلان خود کمک کند تا نتیجه نسبتا خوبی را در جریان دادرسی پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح می شوند را بدست آورند؟

وکیل جرایم زیست محیطی یکی از بهترین و متخصص ترین وکلایی است که می تواند در جریان دادرسی پرونده هایی که مربوط به این حوزه هستند، نقش موثری داشته باشد و عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد. وکیل جرایم زیست محیطی به دلیل تخصص و مهارت هایی که دارد می تواند جریان پرونده های مختلف را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه برساند و آنها را پیگیری کند.

وکیل جرایم زیست محیطی جز بهترین و متخصص ترین وکلای پایه یک دادگستری است که می تواند اطلاعات مختلفی را به موکلان خود انتقال دهد و آگاهی های لازم را به آنها انتقال دهد تا آنها بتوانند با دیدگاه نسبتا روشنی در جریان پرونده های خود اقدام کنند. وکیل جرایم زیست محیطی بهترین کسی است که از تمامی قوانین آگاهی دارد و میتواند آنها را با زبانی ساده به موکلان خود انتقال دهد.

دقت داشته باشید که محیط زیست انسان ها جز مهم ترین نیاز های آنها است و در صورت بروز هرگونه اختلال و مشکل در محیط زندگی ممکن است مشکلات بسیار زیادی برای افراد بوجود اید و شرایط نسبتا سختی برای انها ایجاد شود. از آنجایی که اختلال و چالش های زیست محیطی باعث میشوند تا شرایط بسیار سختی برای تمامی انسان ها بوجود آید به همین دلیل نیز قانونگذار هر کشوری قوانین نسبتا سختگیرانه ای را برای مواجه با این اقدامات نامناسب بوجود آورده است.

پیامدهای جرائم زیست محیطی تنها مختص به یک منطقه و ناحیه نیست و دارای ابعاد گسترده ای است و شرایط نسبتا متفاوتی با دیگر جرایم دارد. گاهی عواقب این جرائم چنان گسترده هستند که از مرزهای یک کشور نی می گذرد و شرایط نسبتا نامساعدی را برای افراد ایجاد می کند. برای انکه بتوان اطلاعات جامع و کاملی در مورد جرایم زیست محیطی بدست آورد به افراد توصیه می شود که از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرند.

یکی از بهترین کسانی که می تواند در حیطه جرایم زیست محیطی فعالیت کند و شرایط نسبتا خوبی را برای مراجعان خود بوجود آورد، وکیل جرایم زیست محیطی است. وکیل جرایم زیست محیطی با تکیه بر تجربیات و تخصص هایی که دارد به راحتی می تواند پاسخ سوالات افراد را در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه دهد و از به هدر رفتن زمان و هزینه آنها جلوگیری کند.

وکیل جرایم زیست محیطی را بشناسیم.

وکیل جرایم زیست محیطی با دیگر وکلای پایه یک دادگستری متفاوت است و دارای شرایط نسبتا سختی است که بسیاری از افراد از آن اطلاع ندارند و نمی دانند که چگونه می توانند از این وکیل حرفه ای کمک بگیرند و این فرد را از کجا پیدا کنند. گروه وکلای عدالت نویسان در سال های اخیر سعی کرده است تا شرایط نسبتا مطلوبی را برای کمک گرفتن از فرد حرفه ای و ایجاد ارتباط اسان میان متقاضیان و وکیل جرایم زیست محیطی ایجاد کند.

وکیل جرایم زیست محیطی را می توان از راه های مختلف شناسایی کرد اما بهترین و راحتترین راهی که می توان با این فرد آشنا شد و از او کمک گرفت آن است که از طریق یک موسسه حقوقی معتبر اقدامات لازم را انجام داد. متاسفانه سال های زیادی است که افراد مختلف و سودجو وارد بازار کار رشته وکالت شده انند و برای کسب درآمد خود اقدامات مختلفی انجام می دهند. شاید هنگامی که به دنبال وکیل جرایم زیست محیطی می گردید با افراد زیادی آشنا شوید که خود را با نام وکیل جرایم زیست محیطی به شما معرفی کنند اما حقیقت آن است که همه این افراد حقیقت ماجرا را نمی گویند و تعداد وکلای وکیل جرایم زیست محیطی در جامعه نسبتا کم است و برای آنکه بتوانید با اطمینان کامل به این وکیل حرفه ای دست پیدا کنید بهترین راه آن است که از یک موسسه حقوقی معتبر و بسیار حرفه ای کمک بگیرید.

وکیل جرایم زیست محیطی در گروه وکلای عدالت نویسان کاملا حرفه ای و متخصص است و نمی توان اقدامات او را نادیده گرفت. وکیل جرایم زیست محیطی می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی جریان دادرسی پرونده ها را پیگیری کند و تا حد امکان شرایط مناسبی را برای آسیب کمتر موکل خود ایجاد کند. اگر شما نیز می خواهید که از خدمات وکیل جرایم زیست محیطی استفاده کنید به شما توصیه می کنیم که هم اکنون با این وکیل حرفه ای و متخصص تماس بگیرید و مشکلات و جریان پرونده های خود را با او در میان بگذارید تا راه حلی مناسب را به شما معرفی کند.

وکیل جرایم زیست محیطی و توانایی های او

وکیل جرایم زیست محیطی باید دارای توانایی های مختلفی باشد و بتواند اقدامات مختلفی را انجام دهد تا مورد اطمینان قرار گیرد و بتوان از او کمک گرفت. برای اینکه بتوانید وکیل جرایم زیست محیطی را بشناسید و از او کمک بگیرید به چند مورد از توانایی ها و خدماتی که توسط این وکیل ارائه می گردد به طور خلاصه اشاره می کنیم تا با انها اشنا شوید و به راحتی دست به انتخاب بزنید:

اولین و مهمترین توانایی و ویژگی وکیل جرایم زیست محیطی آن است که این وکیل حرفه ای و متخصص باید بتواند در مدت زمانی کوتاه جریان پرونده را مورد بررسی و تحلیل قرار دهد. معمولا در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل جرایم زیست محیطی می توان تمامی اطلاعات لازم در مورد قوانین مختلف را بدست آورد و وکیل جرایم زیست محیطی با زبانی ساده و بسیار ساده به تحلیل جریان پرونده بپردازد و موضوعات مختلف را به آنها توضیح دهید. دقت داشته باشید بهترین فرصتی که می توان از طریق آن وکیل جرایم زیست محیطی را شناسایی کرد و او را برای وکالت جریان پرونده خود انتخاب کرد، جلسات مشاوره حقوقی است. بنابراین بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با وکیل جرایم زیست محیطی مشورت کرد و از میزان توانایی ها و تخصص های او اطلاع پیدا کرد.

وکیل جرایم زیست محیطی می تواند تمامی اسناد حقوقی لازم را از جانب موکلان خود تنظیم کند و به مراجع قضایی تحویل دهد. برخی از افرادی که اطلاعی در مورد مسائل زیست محیطی ندارند و نمی دانند که چگونه باید اسناد حقوقی لازم را تهیه و تنظیم کنند و در چارچوب های قانونی آنها را آماده کنند به راحتی می توانند از وکیل جرایم زیست محیطی کمک بگیرند. شاید برخی از افراد به اشتباه فکر کنند که بدون انعقاد قرارداد نمی توان از وکیل جرایم زیست محیطی کمک خواست و جریان پرونده خود را به او سپرد اما مسئله مهمی که وجود دارد آن است که تمامی افراد یکه به دفتر وکالت وکیل جرایم زیست محیطی مراجعه میکنند به راحتی می توانند از خدمات حقوقی وکیل جرایم زیست محیطی استفاده کنند. وکیل جرایم زیست محیطی بهترین کسی است که می تواند بهترین و اساسی ترین خدمات را به موکلان خود ارائه دهد و اسناد مختلف را به بهترین نحو ممکن تهییه کند و در چارچوب های حقوقی آنها را تنظیم کند.

وکیل جرایم زیست محیطی و اهمیت او در جامعه

وکیل جرایم زیست محیطی می تواند به عنوان وکیل جریانات مختلف پرونده های گوناگون را به بهترین نحو ممکن مورد بررسی قرار دهد و آنها را تحلیل کند. بسیاری از افرادی که با وکیل جرایم زیست محیطی آشنایی ندارند و نمی دانند که چگونه باید جریان پرونده های مختلف را مورد بررسی و قرار دهند بهتر است در ابتدا از مشاوره غیر حضوری استفاده کنند. امروزه مشاوره غیر حضوری از راه های مختلفی مانند مشاوره تلفنی و اینترنتی ارائه می گردد. مشاوره غیر حضوری دارای انواع مختلفی است و بهتر است افراد با توجه به شرایطی که دارند یکی از انواع مشاوره را انتخاب کنند تا بتوانند شرایط نسبتا خوبی را در جریان پرونده های خود ایجاد کنند و سوالات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق راه های مختلفی بپرسند.

وکیل جرایم زیست محیطی می تواند بعد از صدور رای دادگاهی ننیز در محاکم قضایی حضور یابد و عملکرد نسبتا خوبی را از خود نشان دهد تا بتواند  از حقوق موکل خود دفاع کند و از تضییع حقوق او جلوگیری کند. بسیاری از افرادی که در جریان دادرسی پرونده های مختلف قرار می گیرد ممکن است د رابتدا نتوانند به خوبی از حقوق خود دفاع کنند و عملکرد خوبی را از خود نشان دهند در چنین شرایطی

قانون جرائم زیست محیطی چه می گوید؟

مبنای اصلی کار وکیل جرایم زیست محیطی آن است که قانون را به خوبی بشناسد و بتواند از ان استفاده کند تا جریان پرونده های مختلف را پیش ببرد. اگر بخواهیم به صورت دقیق قانون جرائم زیست محیطی را موردبررسی قرار دهیم باید بگوییم که این وکیل حرفه الی و متخصص می تواند با استناد به این قوانین بهترین و تخصصی ترین اقدامات را انجام دهد و عملکرد نسبتا خوبی را از خود نشان دهد. قانون جرائم زیست محیطی بهترین راهکارها را در اختیار افراد قرار می دهد و شرایط نسبتا مساعدی را برای انها ایجاد می کند تا حقوق عموم مردم مورد تضییع واقع نگردد. با استناد به این قانون به چند مورد از اساسی ترین و مهم ترین مباحث مربوط به حقوق محیط زیست اشاره می کنیم تا با انها اشنا شوید و اطلاعات لازم را بدست آورید:

حفاظت و بهبود و بهسازي محيط‌زيست و پيشگيري و ممانعت از هر نوع آلودگي و هر اقدام مخربي كه موجب برهم خوردن تعادل و تناسب محيط‌زيست مي‌شود، همچنين كليه امور مربوط به جانوران و‌حشي و آبزيان آب‌هاي داخلي از و‌ظايف سازمان حفاظت محيط‌زيست است.

 سازمان حفاظت محيط‌زيست كه در اين قانون سازمان ناميده مي‌شود و‌ابسته به ریاست جمهوری و داراي شخصيت حقوقي و استقلال مالي است و زير نظر شوراي‌عالي حفاظت محيط‌زيست انجام و‌ظيفه مي‌كند. وکیل جرایم زیست محیطی به خوبی با تمامی این نکات اشنایی دارد.

 شركت سهامي شيلات ايران و شركت سهامي شيلات جنوب به‌موجب قوانين و مقررات مربوط به خود عمل خواهند كرد. شوراي‌عالي حفاظت محيط‌زيست علاو‌ه بر و‌ظايف و اختياراتي كه در قانون شكار و صيد براي شوراي‌عالي شكارباني و نظارت بر صيد مقرر بوده داراي و‌ظايف و اختيارات زير است:

 الف ‌ـ‌ تعيين مناطقي تحت عنوان پارك ملي- آثار طبيعي ملي- پناهگاه حيات‌وحش و منطقه حفاظت شده و تصويب حدو‌د اين مناطق با رعايت نكات زير:

كسب موافقت و‌زير کشاورزی و منابع طبیعی در مورد مناطقي كه با اجازه يا توسط سازمان جنگل‌ها و مراتع كشور در آنها طرح جنگل‌داري يا مرتع داري به موقع عمل گذارده شده يا مي‌شود.

كسب موافقت و‌زير اقتصاد در مورد مناطقي كه طرح‌هاي اكتشاف و بهره‌برداري از مواد معدني طبق قوانين مربوط اجرا مي‌گردد.

 صدو‌ر هر گونه پرو‌انه اكتشاف و بهره‌برداري از مواد معدني براي مناطقي كه تحت عنوان پارك ملي- آثار طبيعي ملي- پناهگاه حيات‌و‌حش و منطقه حفاظت شده تعيين گرديده‌اند، موکول به موافقت شوراي‌عالي حفاظت محيط‌زيست مي‌باشد.

 تعريف مناطق و تعيين ضوابط و مقررات مربوط به مناطق مذكور در اين بند به‌موجب آيين‌نامه اجرايي اين قانون خواهد بود.

ب ‌ـ‌ تعيين انواع و مدت اعتبار و بهاي پرو‌انه‌هاي قانونی.

 ج ‌ـ‌ موافقت با اعطا جايزه به اشخاص طبق آيين‌نامه اجرايي اين قانون.

 هر نوع ممنوعيت اين قانون برقرار مي‌گردد نبايد با حق مالكيت يا حق انتفاع اشخاصي كه در داخل اين مناطق قانوناً دارا هستند مغاير باشد.

سازمان حفاظت از محیط زیست و قانون جرائم زیست محیطی

 وکیل جرایم زیست محیطی به خوبی با تمامی وظایف سازمان محیط زیست اشنایی دارد و میتواند آنها را به بهترین نحو ممکن به تصویر بکشد. سازمان علاو‌ه بر و‌ظايف و اختياراتي كه در قانون شكار و صيد براي سازمان شكارباني و نظارت بر صيد مقرر بوده داراي و‌ظايف و اختيارات زير است:

 انجام دادن تحقيقات و بررسي‌هاي علمي و اقتصادي در زمينه حفاظت و بهبود و بهسازي محيط‌زيست و جلوگيري از آلودگي و برهم خوردن تعادل محيط‌زيست از جمله موارد ذيل:

 طرق حفظ تعادل اكولوژيك طبيعت.  تغييراتي كه تاسيسات و مستحدثات مختلف در و‌ضع فيزيكي و شيميايي و بيولوژيك خاك، آب و هوا ايجاد مي‌نمايند و اين تغييرات سبب دگرگونی و‌ضع طبيعي‌ می گردند. مانند تغيير و تخريب مسير رو‌دخانه‌ها، تخريب جنگل‌ها و مراتع، دگرگوني اكولوژي درياها، به هم خوردن زهكشي طبيعي آبها و دگرگوني و انهدام تالاب‌ها. استفاده از سموم كشاو‌رزي يا مواد مصرفي زيان‌آور به محيط‌زيست.‌ طرز جلوگيري از پخش و ايجاد صداهاي زيان‌آور به محيط‌زيست.  حفظ محيط‌زيست از نظر ظواهر طبيعت و طرق زيباسازي آن.

پيشنهاد ضوابط به‌منظور مراقبت و جلوگيري از آلودگي آب، هوا، خاك، پخش فضولات اعم از زباله و مواد زائد كارخانجات و به‌طور كلي عواملي كه مؤثر بر رو‌ي محيط مي‌باشند.

 هر گونه اقدام مقتضي به‌منظور بهبود و بهسازي محيط‌زيست در حدو‌د قوانين مملكتي با حفظ حقوق اشخاص. تنظيم و اجراي برنامه‌هاي آموزشي به‌منظور تنوير و هدايت افكار عمومي در زمينه حفظ و بهسازي محيط‌زيست. ايجاد باغ‌هاي و‌حش و موزه تاريخ طبيعي. همكاري با سازمان‌هاي مشابه خارجي و بين‌المللي به‌منظور حفظ محيط‌زيست در حدو‌د تعهدات متقابل.

 هر گاه اجراي هر يك از طرح‌هاي عمراني و يا بهره‌برداري از آنها به تشخيص سازمان با قانون و مقررات مربوط به حفاظت محيط‌زيست مغايرت داشته باشد سازمان مورد را به و‌زارتخانه يا مؤسسه مربوط اعلام خواهد نمود تا با همكاري سازمان‌هاي ذي‌ربط به‌منظور رفع مشكل در طرح مزبور تجديدنظر به‌عمل آيد.

 در صورت و‌جود اختلاف‌نظر طبق تصميم رييس‌جمهور عمل خواهد شد.

 مبادرت به هر گونه شكار و صيد و پرو‌رش و تكثير و نگهداري و خريد و فرو‌ش جانوران و‌حشي و اجزا آن و استفاده و سياحت از مناطق اين قانون مستلزم تحصيل پرو‌انه يا اجازه از سازمان مي‌باشد،در هر يك از موارد فوق كه ضرو‌رت ايجاب نمايد سازمان مي‌تواند با تصويب شوراي‌عالي حفاظت محيط‌زيست اجازه يا پرو‌انه رايگان صادر نمايد.

 اقدام به هر عملي كه موجبات آلودگي محيط‌زيست را فراهم نمايد ممنوع است. منظور از آلوده ساختن محيط‌زيست عبارت است از پخش يا آميختن مواد خارجي به آب يا هوا يا خاك يا زمين به ميزاني كه كيفيت فيزيكي يا شيميايي يا بيولوژيك آن به‌طور زيان‌آو‌ر به حال انسان يا ساير موجودات زنده و يا گياهان و يا آثار و ابنيه باشد تغيير دهد.

 استعمال سموم به‌منظور مبارزه با آفات نباتي و جانوران و حشرات موذي با رعايت قوانين و مقررات و‌زارت جهاد کشاورزی مشمول اين ماده نخواهد بود و‌لي درصورتي‌كه استفاده از سموم براي مقاصد بالا مغاير با بهسازي محيط‌زيست باشد سازمان ضرو‌رت تجديدنظر در مقررات مربوط و جايگزيني مواد و طرق ديگري را براي دفع آفات توصيه خواهد نمود.

 مقررات جلوگيري از آلودگي يا تخريب محيط‌زيست و جلوگيري از پخش و ايجاد صداهاي زيان‌آور به محيط‌زيست و همچنين ضوابط تعيين معيار و ميزان آلودگي موضوع ماده 9 اين قانون و محدو‌ديت و ممنوعيت‌هاي مربوط به حفظ و بهبود و بهسازي محيط‌زيست به‌موجب آيين‌نامه‌هايي خواهد بود كه به تصويب كميسيون‌هاي كشاو‌رزي و منابع طبيعي و بهداشت و دادگستري مجلس برسد.

در مورد وکیل جرایم زیست محیطی توجه داشته باشید

 وکیل جرایم زیست محیطی دارای توانایی های مختلفی است و می تواند اقدامات گوناگونی را انجام دهد که بسیاری از افراد از آن اطلاع ندارند. در مورد این مبحث باید بگوییم که سازمان با توجه به مقررات و ضوابط مندرج در آيين‌نامه‌هاي مذكور در ماده 10 كارخانجات و كارگاه‌هايي كه موجبات آلودگي محيط‌زيست را فراهم مي‌نمايد مشخص و مراتب را كتباً با ذكر دلايل بر حسب مورد به صاحبان يا مسؤو‌لان آنها اخطار مي‌نمايد كه ظرف مدت معيني نسبت به رفع موجبات آلودگي مبادرت يا از كار و فعاليت خودداري كنند. درصورتي‌كه در مهلت مقرر اقدام نمايند به دستور سازمان از كار و فعاليت آنها ممانعت به‌عمل خواهد آمد.

درصورتي‌كه اشخاص ذي‌نفع نسبت به اخطار يا دستور سازمان معترض باشند مي‌توانند به دادگاه عمومی محل، شكايت نمايند دادگاه فوراً و خارج از نوبت به موضوع رسیدگی مي‌كند و درصورتي‌كه اعتراض را و‌ارد تشخيص دهد رأي به ابطال، اخطار يا رفع ممانعت خواهد داد. راي دادگاه قطعي است.

 رييس سازمان مي‌تواند در مورد منابع و عواملي كه خطرات فوري در بر داشته باشند بدو‌ن اخطار قبلي دستور ممانعت از ادامه كار و فعاليت آنها را بدهد. صاحبان يا مسؤو‌لان كارخانجات و كارگاه‌ها مکلفند به محض ابلاغ دستور سازمان، كار يا فعاليت ممنوع شده را متوقف و تعطيل نمايند. ادامه كار يا فعاليت مزبور منوط به اجازه سازمان يا راي دادگاه صلاحيت‌دار خواهد بود. در صورت تخلف به حبس از شصت و يك رو‌ز تا يك‌سال و يا پرداخت جزاي نقدي از پنج هزار و يك تا پنجاه هزار ريال و يا به هر دو مجازات محكوم خواهند شد.

 كساني كه از مقررات و ضوابط مذكور تخلف نمايند بر حسب مورد كه در آيين‌نامه‌هاي مزبور تعيين خواهد شد به جزاي نقدي از پانصد ريال تا پنجاه هزار ريال محكوم خواهند شد.

 در مورد جرايم مذكور در اين قانون سازمان حسب مورد شاكي يا مدعي خصوصي شناخته مي‌شود. مأ‌مورين سازمان كه از طرف سازمان مأ‌مور كشف و تعقيب جرائم فوق‌الذكر مي‌شوند درصورتي‌كه و‌ظايف ضابطين دادگستري را در كلاس مخصوص زير نظر دادستان شهرستان تعليم گرفته باشند از لحاظ اجراي اين قانون و قانون شكار و صيد در رديف ضابطين دادگستري محسوب مي‌شوند.

 درمواردي‌كه سازمان‌هاي ديگر به‌موجب قوانين مربوط مأ‌مور تعقيب جرايم مذكور در اين قانون باشند سازمان نظر خود را به آن سازمان‌ها اعلام خواهد كرد. كليه عرصه و اعيان املاك متعلق به دو‌لت و‌اقع در محدو‌ده مناطق مذكور همچنين كليه تالاب‌هاي متعلق به دو‌لت در اختیار سازمان قرار خواهد داشت و سازمان در بهره‌برداري از تالاب‌ها (به‌استثناي مرداب انزلی) و املاك مذكور قائم‌مقام قانوني مؤسسات يا سازمان‌هاي مربوط مي‌باشد و‌لي حق و‌اگذاري عين آنها را ندارد.

 درصورتي‌كه استفاده از منابع مذكور مستلزم قطع درخت باشد سازمان جنگل‌ها و مراتع كشور طبق طرح سازمان رأساً عمل خواهد نمود. سازمان مي‌تواند با تصويب شوراي‌عالي حفاظت محيط‌زيست قسمتي از و‌ظايف و اختيارات خود را نسبت به در محدو‌ده شهرها و هر يك از مناطق كشور ضمن تعيين حدو‌د بر حسب مورد به شهرداري‌هاي مربوط يا هر سازمان دو‌لتي ذي‌ربط محول نمايد، در اين صورت شهرداري‌ها و سازمان‌هاي مذكور مسؤو‌ل اجراي آن خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره با وکیل

09124857572

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید
×